Shitet trualli 10 ari dhe shtëpia -Vranjevc- Prishtinë

 • Me marrëveshje
27 Nëntori, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, 27 Nëntori, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
27 Nëntori, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, 27 Nëntori, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34927
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 10
 • Ari

Informacione të tjera

Shitet trualli 10 ari dhe shtëpia -Vranjevc- Prishtinë.

Trualli gjendet afër Hotelit ”Princi i Arbërit” në Vranjevc, Prishtinë. Ofrohen për blerje shtëpia dhe trualli bashkë si dhe veçmas.

Shtëpia P+1  ka këtë renditje :

 • Sallon dhe kuzhinë
 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo

Kontakti : +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp :+38348888914

 • Adresa 27 Nëntori, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34927
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 10 Ari
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba