Shitet trualli 10 ari – Fushë Kosovë

 • Me marrëveshje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34502
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 10
 • Ari

Informacione të tjera

Shitet trualli 10 ari – Fushë Kosovë.

Trualli gjendet mbrapa tregut me shumicë në Fushë Kosovë , afër Klan Kosovës dhe Terminalit doganor të Devollëve.

Trualli posedon dokumentacion të rregullt dhe infrastrukturë përcjellëse.

Është i përshtatshëm për disa lloje të ndërtimit.

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34502
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 10 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba