Shitet trualli 40 ari – Magjistralja Prishtinë-Ferizaj

 • Me marrëveshje
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34496
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 40
 • Ari

Informacione të tjera

Shitet trualli 40 ari – Magjistralja Prishtinë-Ferizaj

Trualli gjendet mbrapa Kolegjit Fama, në afërsi me United Hospital dhe ka qasje direkte me rrugën kryesore.

Trualli është i gatshëm për çdo lloj investimi.

Posedon të gjitha instalimet e nevojshme të ujit dhe rrymës.

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34496
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 40 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba