Shitet Trualli 5.5 Ari – Sofali

 • €30,000
Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €30,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31442
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 5.5
 • ari

Informacione të tjera

Shitet trualli me sipërfaqe 5.5 Ari në Lagjen Sofalia.
 
Trualli posedon fletë poseduese, leje ndërtimi dhe ka infrastrukturë të plotë.
 
Trualli është i vendosur në një pozitë shumë të mirë të qytetit , në mes të Parkut të Gërmisë dhe Tauk Bahqes. Me pamje shumë të bukur të qytetit, dhe me lokacion perfekt, trualli është vend ideal për banim, biznes si dhe për cfarëdo lloj veprimtarie.
Me të gjitha përfitimet që vijnë me të, trualli është investim shumë i mirë për të ardhmen.
 
Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Sofali, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31442
 • Çmimi: €30,000
 • Madhësia e pronës: 5.5 ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare