Shitet Shtëpia – Lagjia Nic

 • €250,000
NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 2071, Kosovo, Prishtinë, Lagjia: Nic , Rruga: Arkitekt Sinani
Në Shitje
NIC, Čaglavica (Gračanica), Municipality of Gračanica / Graçanica, 2071, Kosovo, Prishtinë, Lagjia: Nic , Rruga: Arkitekt Sinani
 • €250,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 19775
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 290 m²
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Viti: 2020

Nën kulmi – dhomë fjetje: 80m2

Projektuar dhe dizajnuar nga arkitekt profesional

 • Adresa Lagjia: Nic , Rruga: Arkitekt Sinani
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 19775
 • Çmimi: €250,000
 • Madhësia e pronës: 290 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Video

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Sumeja
 • Sumeja