Shtëpia me qira 480m2 – Kalabri

 • €1,900
Harun Aliu, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Harun Aliu, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Harun Aliu, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Harun Aliu, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €1,900

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29298
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 480 m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shtëpia me qera 480m2 banim (6 ari me shpi komplet)

Shtëpia posedon:

Kati perdhes:
-Garazha per dy vetura

Kati i 1:
-Sallon & kuzhinë
-Depo
-Banjo
-Terras

Kati 2:
-3 Dhoma gjumi me ballkon
-Depo
-Banjo

Kati 3:
-Dhomë gjumi me ballkon
-Depo
-Banjo
-Garderobë

-Nxemja me rrymë
-Rrezervar
-2 Bojlera nje 80L dhe nje 300L
-Fshes elekritke qendrore
-Oborr(2 furra te shfrytezueshme)

Për me shumë info na kontaktoni:
+383 48 888 914
Viber & Whatsapp

 • Adresa Harun Aliu, Kalabria, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29298
 • Çmimi: €1,900
 • Madhësia e pronës: 480 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna