Shtëpia Në Shitje ,310 m2 – Lagjia Arbëria,Prishtinë

 • €350,000
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €350,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30288
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 310 m2
 • 2
 • Garazha

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia e cila për momentin është e lëshuar me qira me një qmim mjaft të mirë, për banorë ndërkombëtare , shtepi është e re dhe afër ambasadave sa që do të ketë interesim për shumë vite me radhë.

Shtëpia është në lagjen Arbëria ( Dragodan ) mbi parkun e ri – ish cigllana.

Sipërfaqja e shtëpis është 310 m2 ( rreth 450m2 të shfrytëzueshme komplet ) dhe posedon ngrohje qëndrore.

Shtëpia ka 4 ari oborr,  ka parking për 2 vetura.

Ka një podrum mjaft të madhë. ( rreth 30m2 )

Shtëpia posedon kët renditje:

Kati 1:

Sallon i madhë bashkë me kuzhinë ( që të dyja kanë dalje në terase të madhë)
1 Dhomë gjumi,
1 Podrum i vogël,
1 Banjo.

Kati i 2 :
3 Dhoma gjumi ( secila me ballkone ). Vlen të theksohet që në dy dhoma pamja është shumë e bukur ku shihet i tërë qyteti i Prishtinës, kurse tjetra është nga ana e lagjës.
1 Banjo.

Kati i fundit ka një terasë të madhe(Rooftop)(rreth 140m2) ku ka një pamje të mrekullueshme dhe shihet i tërë qyteti.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30288
 • Çmimi: €350,000
 • Madhësia e pronës: 310 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Garazha: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton