Shitet Shtëpia në lagjen Kodra e Trimave – Prishtinë

 • €60,000
Kodra e Trimave, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë,
Në Shitje
Kodra e Trimave, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë,
 • €60,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24485
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës

Informacione të tjera

Shtëpia është 3 katshe + kati nën çati
Shtëpia posedon:

Kati i parë
Lokal 36m2, Sallon me kuzhinë, terasë

Kati i dytë
Sallon me kuzhonë terase dhe banjo e madhe

Kati i tretë
3 dhoma gjumi Kati nën çati
Sallon i madh dhe një mini dhomë

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24485
 • Çmimi: €60,000
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Info
 • Info