Shitet Shtëpia në Mitrovicë – Tavnik

 • €320,000
Tavnik, Mitrovicë, Tavnik

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29184
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 320

Informacione të tjera

Shitet shtëpia në Mitrovicë, lagjja Tavnik.

Shtëpia është komplet e mobiluar, me mobilje kualitative dhe plot stil. Shtëpia është dy katshe.

Kati 1 posedon:

 • 2 Sallona
 • Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
 • Depo dhe çasje në garazhë

Kati 2 posedon:

 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon
 • Terrasë

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Adresa Tavnik
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29184
 • Çmimi: €320,000
 • Madhësia e pronës: 320
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare