Lëshohet Penthouse me Qira 2në1 – Arbëri

 • €5,000
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lagjia: Arbëri
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lagjia: Arbëri
 • €5,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 19791
 • Penthouse/Banesë
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 4+1
 • Banjo
 • 330 m²
 • 4
 • Garazha

Informacione të tjera

Terasë: 170m2

Pompë dhe rezervar te ujit privat

 • Adresa Lagjia: Arbëri
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 19791
 • Çmimi: €5,000
 • Madhësia e pronës: 330 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 4+1
 • Garazha: 4
 • Lloji i pronës: Penthouse/Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Sumeja
 • Sumeja