Villa Në Shitje , 120 m2 – Makresh

 • €110,000
Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Prishtinë, Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
Në Shitje
Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Prishtinë, Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • €110,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30677
 • Villa
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 120 m2

Informacione të tjera

Shitet villa luksoze me pishinë në Makresh .
Villa posedon sipërfaqe prej 120 m2 dhe ka një pamje përrallore dhe ambient relaksues në ajër të pastërt .

Qmimi i villës me pishinë është 110.000 Euro dhe posedon këtë renditje :
Sallon & Kuzhin
2 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Shpajz
Tarasë

-Në afërsi prap kësaj ville gjindet edhe një villë tjeter ( Pa Pishinë ) por e njejtë si në pamje, siperfaqe dhe renditje
Qmimi i villës pa pishinë është 90.000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30677
 • Çmimi: €110,000
 • Madhësia e pronës: 120 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Villa
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton