Zyre 111m2 me Qira – Lakrishtë

 • €1,300
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €1,300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30072
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 111
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali 111m2 me qira në Lakrishtë, në Objektin “ICON TOWER”.

okali ndodhet në njërin prej objekteve më të reja dhe më moderne në Kryeqytet qe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme si:

Call Centre, Kompani Marketingu, IT etj.

Lokali është në katin e -IX- dhe ka këtë rënditje strukturore:

 • Hapësirë pune
 • Nyje sanitare

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30072
 • Çmimi: €1,300
 • Madhësia e pronës: 111
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare