Bëhu Zot Shpije!

Prona të Përzgjedhura

Pse Tafingo është zgjedhja e duhur?

01.

I dedikuar vetëm për patundshmëri

Tafingo është platforma e vetme ne rajon e dedikuar për patundshmëri, e cila bashkëpunon me të gjitha agjencionet në rajon.

02.

Shit-Blerje e lehtë dhe e shpejtë!

Tafingo ju lehtëson pjesën e shit-blerjeve të pronave me stafin tonë të cilët janë të angazhuar 24/7.

03.

Siguri

Pronat që i gjeni në Tafingo janë të gjitha të verifikuara me dokumentacion të rregulltë nga shitës serioz.

Pyetje rreth Patundshmërive!

Për çfarë jeni të interesuar? Mbush formën me të dhënat tuaja dhe stafi ynë do të ju kontaktojë.


Pronat sipas Qyteteve

Këtu mund të gjeni pronat të renditura sipas qyteteve

Stafi i Tafingos

Të tjerët për ne

Çka flasin të tjeret per Tafingon?

Ne kemi qene duke kerkuar nje banese me ble per prinderit tane, edhe ka qene shume e veshtire sepse u desht me shfletu shume faqe, nuk ka pas qmime e info. Me Tafingo e kemi gjete banesen e duhur, agjentja Rina nga Tafingo na ka ndihmuar dhe ka punuar me ne deri sa e kemi ble banesen ne Veternik. Jeni me te miret
by Krenar Shala
Cyrih, Zvicer
Familja jone ishte ne kerkim per nje banese me te madhe ne Peje, miqt tane na rekomanduan Tafingon dhe ne jemi ndare shume te kenaqur me zgjidhjet qe na ofruan,
by Dea Belegu
Une me burrin vendosem me ble nje banese ne Prishtine sepse u lodhem duke udhetuar cdo dite nga Mitrovica. Na rekomanduan Tafingon dhe stafi na ndihmuan dhe punuan me ne deri sa e gjetem banesen ideale per ne. Ju faliminderit TAFINGO
by Adelina Rexha

Compare listings

Compare